Jste zde

Vývoj

Beyond 5G podle Oppo

O tom, že mobilní sítě čeká dynamický rozvoj, není pochyb. Úspěch mladých značek na poli současných mobilních sítí jim dává prostor podílet se na tvorbě vizí sítí příštích generací. Oppo vytvořila přípravný tým, který provádí předběžný výzkum požadavků v oblastech sítě 6G, jejích klíčových technologií i funkcí.

Průmyslová umělá inteligence v režii Siemens a Google

Google Cloud a Siemens oznámili začátek spolupráce, zaměřené na optimalizaci továrních procesů a zvyšování produktivity výrobních provozů. Siemens začlení technologie Google Cloud v oblasti cloudu, umělé inteligence a strojového učení (AI/ML) do svých automatizačních řešení v průmyslové výrobě.

Jak elektronika a aplikace vytvořená v ASN+ dobyla svět

Firma Jefftron není v běžné populaci ČR známá. Existuje však komunita, která na její produkty nedá dopustit. Například projekt Leviathan dobyl celý svět. Nakupují jej a instalují sportovní nadšenci i profesionálové po celém světě a pomáhá jim ve sportovních kláních vítězit. Že nevíte, o jaký sport se jedná? Je to airsoft.

Nový vzdělávací modul o využití tranzistorů GaN FET jako měničů

V tomto výukovém kurzu komunity element14 sponzorovaném společností Nexperia se dozvíte požadavky na elektroniku používanou ke změně parametrů elektrické energie, limity současně využívaných řešení a potenciál technologie GaN FET, která má v oblasti obnovitelných zdrojů energie a elektromobility slibnou budoucnost.

Stránky