Советы по прохождению игры The Elder Scrolls V: Skyrim - Квесты Темного Братства. Побочный контракт: Убить Малурила

Vedlejší smlouva: Zabijte Malurila

Měli byste hledat Malurila v troskách trpaslíků Mzinhaleftů, kteří se nacházejí v severní části Skyrimu. Dostanete se tam nejrychleji, počínaje Dawnstarem a cestováním na jihozápad.

Zřícenina Mzinhaleftu se nachází v údolí a tuto skutečnost můžete využít ve svůj prospěch - můžete sklouznout dolů jedním z lehčích svahů. Tímto způsobem se můžete vyhnout konfrontaci se všemi bandity, kteří se shromáždili v této oblasti.

Pokud vám nevadí bojovat s bandity, měli byste se k vašemu cíli přiblížit z jihovýchodu. Dobrou zprávou je, že eliminace většiny odpůrců bude velmi snadná, protože nejsou příliš dobří a nemají dobré brnění ani magické schopnosti. Ať už si vyberete kteroukoli možnost, musíte se dostat k bráně vedoucí k ruinám.


Označení na mapě: 1 - vstup do ruin; 2 - tábor prvních banditů; 3 - Druhý tábor lupičů; 4 - vstup na Malurilovo oddělení; 5 - umístění Malurilu.

Při cestování ruinami není čeho se bát. Sledujte lineární chodby, dokud nedosáhnete prvního tábora banditů se dvěma bandity. S trochou štěstí je můžete oba překvapit. Pokračujte, ale buďte připraveni eliminovat jediného nepřítele hlídajícího jednu z místních chodeb.

Po nějaké době musíte dorazit do druhého tábora banditů a měli byste si dát pozor, protože zde oba soupeři mají magické schopnosti. Pokud se vaše postava dokáže proklouznout dobře, můžete tento tábor obejít.

Nakonec se musíte dostat k bráně, střežené jedním strážcem. Bylo by hezké ji tiše odstranit, například pomocí luku a střely, protože jinak můžete narušit zbytek banditů a Malurila. Prozkoumejte mrtvolu bandita a zvedněte klíč do Malurilovy pokoje. Pomocí klíče otevřete velkou bránu (pokud chcete zvýšit své dovednosti zlodějů, můžete tento krok přeskočit a použít hlavní klíče).

Buďte velmi opatrní, protože jste v místnosti kouzelníka Malurila. Bylo by lepší zaútočit na něj překvapením a využít tuto příležitost, když se k vám obrátí nebo usne. Zbavte se Malurilu jakýmkoli způsobem, například ho bodnutím dýkou nebo vystřelením šípu do hlavy. Poznámka - Pokud je Maluril znepokojen, připravte se na to. To nebude snadné, protože Maluril dokáže vrhat mocná kouzla. Le citrate en compagnie de sildénafil est disponible par-dessous forme en tenant péremption oral malgré traiter cette dysfonction érectile après l'hypertension pulmonaire. Kamagra gel selon France orient spécialisée dans cette fourniture de médicaments génériques de qualité fabriqués par Ajanta Pharma.